پلاس وب

مدیریت پیج اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به یکی از معروف ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است. به طوری که تمام برندهای معروف صفحه ای در اینستاگرام دارند. در صورتی که شما کسب و کار کوچکی داشته باشید، می توانید با ورود به اینستاگرام آن را ارتقاء ببخشید و به شهرت برسانید. همچنین بسیاری از افراد بدون داشتن کسب و کار و تنها از طریق دریافت پول تبلیغات، درآمد و پول به دست می آورند. بنابراین اینستاگرام می تواند یک روش عالی برای افزایش درآمد باشد، اما برای اینکه به این درآمد برسید، بایستی اینستاگرام خود را مدیریت کنید. 

ادمین اینستاگرام

در این راستا تیم پلاس وب که اولین پلتفرم تخصصی طراحی سایت در قزوین میباشد ، کلیه خدمات مدیریت اینستاگرام ( ادمین اینستاگرام ) اعم از؛ ساخت پیج، تولید محتوا، انتشار محتوا، توسعه پیج، افزایش فالور، افزایش لایک، افزایش کامنت، افزایش منشن و پاسخگویی به مخاطبان را انجام می دهد.
 

شما هم پیج خود را حرفه ای کنید!

پیج اینستاگرام
پیج اینستاگرام
پیج اینستاگرام

رویکرد های مدیریت صفحه اینستاگرام (Instagram)

تولید و انتشار منظم پست:
نظم یکی از مهم ترین فاکتور های پیشرفت صفحه‌تان در اینستاگرام است. با تیم مدیریت پیج اینستاگرام ما خیال شما راحت است که یک روز در میان و یا هر روز در ساعات مشخص – که در این ساعات پست های شما بیشتر لایک می‌خورند – پست های جذاب و با کیفیت در صفحه‌تان بارگذاری شده و پیج شما همواره به روز خواهد بود.

کپشن های مناسب:

دیگر نگران نوشتن کپشن های جذاب و گیرا نباشید، چون این مورد، تخصص تیم تولید محتوای ما است.

انتخاب بهترین هشتگ:

هر پست با توجه به محتوایی که دارد هشتگ های مرتبطی هم دارد؛ تیم ما همواره در حال پیدا کردن کلیدی ترین هشتگ‌ها برای پست‌هایتان هست تا بازدید بیشتری جذب کند.

تولید و انتشار استوری:

این روزها بیشتر کاربران برای اشتراک گذاری روزمرگی‌هایشان از استوری استفاده می‌کنند؛ پیام هایی که می‌خواهید استوری کنید را از طریق راه های ارتباطی به تیم مدیریت و تولید محتوای ما بفرستید تا با یک طراحی حرفه ای و زیبا در پیج شما استوری شود. برای مثال رستوران هایی که موسیقی زنده دارند، معمولا از طریق استوری به مخاطبانشان این موضوع را اعلام می‌کنند.

ساخت تیزر تبلیغاتی:

تیزر تبلیغاتی به شما کمک خواهند کرد تا صفحه‌ای متفاوت و جذاب تر نسبت به سایر رقیبان خود داشته باشید.

ارائه گزارش ماهیانه:

اگر سرتان شلوغ است و وقت چک کردن صفحه خود را ندارید نگران نباشید؛ هر ماه گزارشی از وضعیت کلی پیج شامل تعداد پست و استوری ها، تعداد لایک و کامنت و سایر اطلاعات، خدمت شما ارائه می‌گردد تا با یک گزارش کامل از وضعیت صفحه کسب و کار خود مطلع شوید.

طراحی مسابقه:

مسابقات اینستاگرامی و کد تخفیف می‌توانند در زمان کم ترافیک شدیدی از فالوورها، لایک ها و کامنت ها در صفحه‌تان ایجاد کنند؛ با طراحی مسابقات هوشمندانه و مقرون به صرفه، سرعت رشد صفحه شما را بیشتر خواهیم کرد.
مدیریت پیج اینستاگرام و تولید محتوا در قزوین

حتی امروز هم دیر است!

پلاس وب
برای سفارش ادمین پیج اینستاگرام در قزوین با ما تماس بگیرید

۰۹۱۹۱816172