قرار گرفتن در صفحه اول گوگل

صفحه اول گوگل باشید !

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، شاید یکی از مشکل ترین مراحل پس از نوشتن یک محتوا برای سایت می باشد. در این مقاله از سایت میموس می خواهیم درمورد، نحوه قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل، چگونه در صفحه اول گوگل باشیم و بالا آمدن سایت در صفحه اول گوگل برای شما سئوکاران عزیز و کاربران توضیح دهیم.

این روز ها یکی از بزرگ ترین آرزوهایی که برای مدیران سایت ها ایجاد می شود، وجود آدرس سایت آن ها در صفحه یک گوگل است. کاری که یک سئوکار واقعی با ترفند های سئو سایت می تواند آن ها را به راحتی انجام دهد و پس از مدت زمانی کوتاه در صفحه اول گوگل در بهترین رتبه قرار بگیرد.

مدیران برای اینکه بتوانند سایت های خود را در صفحات اول گوگل با هر سرچی، مشاهده کنند سعی می کنند از بهترین سئوکاران در سایت خود استفاده کنند تا بتوانند بهترین محتوا را در اختیار مردم قرار دهند و سایت خود را بالا بیاورند. اگر سئو سایت را به تازگی شروع کرده اید و میخواهید در نوشتن محتوا سرافراز باشید، تا انتهای این مقاله با میموس همراه باشید.

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، با استفاده از سئو می تواند کار راحتی باشد، به شرط آنکه شما با تمام ترفند های آن آشنایی داشته باشید. برای اینکه شما در سرچ کاربران در صفحه اول و در بهترین رتبه قرار بگیرید، نیاز به بهینه سازی سایت خود توسط موتور های جستجو دارید.

موتور های جستجوی گوگل با بهینه کرن سایت شما می توانند بهترین رتبه از گوگل را در اختیار شما قرار بدهند و در زمان سرچ کاربر سایت شما را به او نشان دهند. در این مواقع مشخص خواهد شد که سئو سایت به درستی انجام شده و خیلی خوب توانسته ایم روی کلمات کلیدی کار کنیم و سایت خود را به گوگل بشناسانیم.

برای اینکه در صفحه اول گوگل، سایت شما نمایش داده شود باید از راهکارهایی برای افزایش سئو سایت استفاده کنید. در این مقاله می خواهیم درمورد چگونگی رسیدن به صفحه یک گوگل به صورت تضمینی برای شما کاربران عزیز توضیح دهیم. در این مقاله میموس سعی می کنید بهترین و کاربردی ترین روش ها را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. قبل از اینکه بخواهیم درمورد نحوه قرار گرفتن در صفحه اول گوگل توضیح دهیم، بهتر است مفهومی کلی در رابطه با سئو سایت برای شما بگوییم.

این مقاله رو از دست ندید :   ویدیو + آموزش اصول بروزرسانی محتوا و همراهی با الگوریتم گوگل

سئو سایت به چه معناست؟

حتما شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که می خواهید پس از نوشتن یک محتوای کاربردی و خوب در صفحه یک گوگل باشید، اگر می خواهید به برترین و بالاترین رتبه در گوگل برسید، بهتر است تا در مورد SEO توضیح مختصری برای شما بدهیم. زمانی که درمورد سئو سایت صحبت می کنیم یعنی تمام کارهایی که شما برای ارتقاع و رتبه گرفتن در گوگل باید انجام دهید.

وقتی می خواهیم رتبه خودمان را در گوگل بیشتر کنیم و آن را روز به روز افزایش دهیم بهترین کار انجام سئو سایت می باشد. شما می توانید با انجام سئو داخلی و سئو خارجی به بهترین رتبه در گوگل دست پیدا کنید. در این مطلب ما به صورت حرفه ای به شما خواهیم گفت که چه طور به صفحه اول گوگل بیایید.

کاربران وقتی به Google مراجعه می کنند که بخواهند نیازی را از خودشان برطرف کنند. چرا که می دانند گوگل به عنوان یک موتور جستجو می تواند اطلاعات کاملی را در اختیار آن ها قرار دهد. این شما هستید که مقالات و محتوا ها را در قالب یک سایت در اختیار کاربران قرار می دهید. پس جذب رضایت کاربر اولین موردی است که باید به آن توجه داشته باشید، که در ادامه درمورد هر یک از تکنیک های رسیدن به صفحه اول گوگل برای شما به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

نحوه قرار گرفتن سایت در صفحه اول گوگل

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل به صورت تضمینی در صورتی امکان پذیر خواهد بود که شما بتوانید به بهترین شکل، سایت خود را SEO کنید که برای اینکار باید از متخصصان کمک بگیرد. وقتی شما می خواهید با رقبای خود وارد رقابت شوید، درواقع یک نبردی را برای رسیدن به صفحه یک گوگل پیش رو خواهید داشت.

برای اینکه بتوانید به صفحه اول google دست پیدا کنید، یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه کنید تولید محتوای خوب و باکیفیت می باشد. شما درصورتی که بتوانی نیاز کاربر را به درستی پاسخ دهید، می توانید جزء 10 تای اول گوگل باشید. حتی می توانید در رتبه های 1 تا 3 قرار بگیرید که بیشتر به چشم کاربر می آید.

این مقاله رو از دست ندید :   چطور از برچسب عنوان به نفع سئو سایت‌مان استفاده کنیم

قیمت قرار گرفتن در صفحه یک گوگل، شاید برای شما هزینه زیادی داشته باشد، اما به شما این اطمینان را می دهیم که با ارزش ترین کاری است که می توانید برای رتبه گرفتن در گوگل انجام دهید و از آن لذت ببرید. در میموس شما هم جزء برترین ها در گوگل خواهید بود.

یکی از مهم ترین مواردی که برای رسیدن به صفحه یک مورد توجه قرار میگیرد، بارگیری سریع سایت و صفحه می باشد. کابر زمانی که سایت شما را باز می کند اگر سایت شما خیلی سریع برای او باز شود، در آن می ماند و به خواندن محتوای آن صفحه می پردازد. در غیر این صورت ممکن است سایت شما را ببند و به سراغ سایت دیگری برود.

استفاده کردن از عبارات و کلمات کلیدی بسیار مهم است. چرا که می تواند سایت شما را در صفحه اول نمایش دهد. بالا آمدن سایت شما می تواند به همین دلیل باشد، پس شما می توانید با تمرکز کردن روی یک کلمه کلیدی به بهترین رتبه در گوگل برسید. استفاده کردن از علائم نگارشی مناسب در محتوا به طوری که بتواند خوانایی را برای کاربر افزایش دهد، کمک زیادی به شما خواهد کرد.

حضور در صفحه اول گوگل با تکنیک های سئو سایت یکی از مهم ترین مواردی که در رتبه گرفتن سایت شما تاثیرگذار خواهد بود، عنوانی است که برای محتوای خود استفاده می کنید، انتخاب یک محتوای خوب و حرفه ای می تواند در سرچ کاربر تاثیر داشته باشد، سعی کنید به سمت عنوان هایی بروید که بیشتر توسط کاربران سرچ می شوند در انتخاب عنوان سعی کنید از کلمات جذاب استفاده کنید که کاربر ترغیب شود و سایت شما را برای مطالعه انتخاب کند. سعی کنید در محتوایی که می نویسید از عنوان ها و تیترهای 2 استفاده کنید، استفاده از تیتر2 برای محتوا می تواند جذابیت خواندن را برای کاربر افزایش دهد. البته توجه داشته باشید که تیتر هایی که استفاده می کنید، شامل کلمه کلیدی باشند همچنین سعی کنید از کلمه کلیدی در ابتدای تیتر استفاده کنید. پس از آن برای هر تیتر محتوایی کوتاه بنویسید و سعی کنید هر پاراگراف را به صورت 2 خط ادامه دهید که خوانایی آن برای کاربر سخت نباشد. این موضوع می تواند شما را بالا بیاورد. تا جایی که امکان دارد از کلمات کلیدی مرتبط با عنوان و کلمات کلیدی مترادف و مشابه همچنین LSI ها و پیشنهاد های گوگل در محتوای خود استفاده کنید و از این طریق به گوگل بگویید که شما دارید در مورد چه موضوعی برای کاربر محتوا تولید می کنید. این موضوع نیز تاثیر زیادی در بالا آمدن سایت شما خواهد داشت. استفاده از لینک های داخلی و خارجی در سایت که بتواند کاربر را به یک سایت دیگر همراهی کند، می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. با اینکار شما می توانید یک محتوای جدید را به کاربر معرفی کنید. البته لینک سازی داخلی تا حدود زیادی تاثیرگذاری خودش را دارد، چرا که کاربر به سایر صفحات سایت شما در راهنمایی خواهد شد. سعی کنید، سایت خود را بهینه کنید تا بتوانید راحت تر در گوگل رتبه بگیرد و بالا بیایید. نحوه قرارگیری در صفحه یک گوگل، کار پیچیده ای نیست فقط نیاز به مهندسی دارد که یک سئوکار به راحتی می تواند این کار را انجام دهد. اعتبار دامنه شما نیز تاثیر بسیار زیادی دارد و اینکه شما به نسبت رقبای خود سالیان بیشتری مشغول به کار باشید. قبل از اینکه بخواهید در یک زمینه محتوایی را تولید کنید، تمامی رقبای سرسخت خود را در نظر بگیرید و سعی کنید آن ها را کاملا زیر نظر داشته باشید و ببینید از چه روش هایی برای رسیدن به برترین رتبه در گوگل استفاده کرده اند. اگر به تازگی سایت راه اندازی کرده اید و در صفحه اول گوگل نیستید، نگران نباشید چرا که این موضوع کامل طبیعی است و نیاز به زمان و صبر شما دارد.

این مقاله رو از دست ندید :   مشخص شدن مکان پست‌های ارسالی صفحات مشهور فیسبوک و اینستاگرام

در این مقاله از میموس با شما همراه بودیم تا بتوانیم بهترین روش ها را برای رسیدن به صفحه اول گوگل به صورت تضمین شده برای شما کاربران عزیز بیان کنیم. شما می توانید با مطالعه این مقاله از سایت میموس، بهترین رتبه را در گوگل کسب کنید و سایت خود را در کمترین زمان به صفحه اول گوگل برسانید. 5/5 (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *